Сильные регионы! Крепкая страна! Богатые люди!
24 января 2012 11:14

День Соборності України – символ національної єдності українського народу

22 січня ми святкуємо Державне свято – День Соборності України. Для громадян сучасної країни воно є важливим національним святом, його відзначення супроводжується урочистостями на державному рівні, святковими заходами в усіх населених пунктах країни.

З метою відзначення Дня Соборності та Свободи України 22 січня 2012 року в Нижньосірогозькому районі  відбувся урочистий мітинг з покладанням квітів до пам’ятника. У заході прийняли участь представники трудових колективів, громадських організацій, політичних партій, депутати районної, селищної рад.

На території всіх 13 сільських рад району пройшли церемонії покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків.

Забезпечено встановлення Державних Прапорів України на будівлях адміністративних установ та організацій.

20 січня поточного року був проведений Єдиний день інформування населення. Однією з тем була «День Соборності та Свободи України».

19 січня відбулося методичне навчання керівників та членів інформаційно-роз’яснювальних і лекторських груп районної державної адміністрації, керівників районних служб, організацій та установ з даного питання.

Ці матеріали використані лекторами під час проведення єдиного дня інформування в районі.

В бібліотечних закладах Нижньосірогозького району до цього свята оформлено книжково-ілюстративні виставки та тематичні полиці: «Соборність України під прапором волі», «Соборній Україні – слава нині і повік», «Задзвонили срібні дзвони в Україні», «Україна – соборна держава», на яких представлена література з історії України від найдавніших часів до сьогодення. З учнями загальноосвітніх шкіл та молоддю району проведено уроки історичної пам’яті: «Співаймо славу тій події і тепер», «Свято Злуки», «22 січня – День Соборності України».

До цієї дати з 16 по 20 січня, в Нижньосірогозькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено цілу низку заходів: тематичні бесіди та години спілкування, інформаційні хвилинки, усні журнали «Моя Соборна Україна», «Об’єднаймося, брати мої!», «Дзвони України».

Разом з районним центром соціальної служби у справах сім’ї та молоді в шкільному мультимедійному класі було проведено виховний захід для старшокласників «День Соборності України – символ національної єдності українського народу».

Учасникам заходу   було запропоновано ознайомитися з матеріалами експозиції, яка містила учнівські творчі роботи й реферати присвячені цьому державному святу.

Не менш змістовною була й мультимедійна презентація про минуле й сьогодення нашої держави. Яку підготували старшокласники.

День Соборності України – це велике свято рідного краю, нашої держави. Боротьба українського народу за соборність своїх земель – це одна з сторінок нашого минулого, заклик до об’єднання, адже сила народу в його єдності.